פעילות המרכז

פוסט זה זמין גם ב: אנגלית סינית Czech פינית צרפתית גרמנית איטלקית יפנית נורווגית פורטוגזית פורטוגזית רומנית רוסית ספרדית שוודית

בית אהבה ותפילה , בית כנסת ומרכז לימוד תורה בדרך פלורליסטית ופתוחה לגווני ציבור ודרכי מחשבה שונות.
במסגרת בית אהבה ותפילה מתקיימים:
ערבי תרבות שירה מדיטטיבית ספרות ופואזיה עם דיונים רוחניים בעברית ובאנגלית. (מקווים להתחיל ברוסית בקרוב).
לימוד תורה בדרך פתוחה לשאלת שאלות שונות מהרגיל.
תפילות שמחות בשבתות וחגים, עם כלי נגינה בחול המועד וראשי חודשים.
סיורי "צפת רוחנית", מלווים בכלי נגינה, כלייזמר ושירים מבית סבא וסיפורי אגדה רוחניים של צפת. נטייל, נשמע, נשיר, ניכנס לתוך התהוות הקבלה בצפת. ונבין חלק מסודות הקבלה.
חופות המתוכננות עם החתן והכלה, מרובות בהשראה רוחנית, הרב שר ומלווה בכלי נגינה וחי את הרגע בצורה הכי עוצמתית עם הזוג. אפשרי להפיק את כל החתונה דרכנו, לפי כל תקציב. מחתונה הכי היפית במרחב פתוח, ביער ליד הנחל או באולם יפהפה בצפת העתיקה.
בר מצוות
בשבת או ביום חול, גם כן מלאות בהשראה רוחנית. שירה ובימי חול גם עם כלי נגינה. תוך כדי מתן לנער ולמשפחה למלא את הרגע בכלים רוחניים ושימחה לכל החייים. אפשר לעשות את בר המצווה בבית הכנסת שלנו או באחד מבתי הכנסת העתיקים. ולהוסיף סיור"צפת רוחנית", במידה ורוצים. אנו גם עושים את כל ההפקה כולל כיבוד. מתוק, חלבי או בשרי.
בת מצוות ישנן כמה אפשרויות:
1.אפשר לעשות מסיבה מלווה בהפרשת חלה והופעה רוחנית מרגשת עם סיפורים ושירים (ישנם כמה הרכבים שאיתם אנו עובדים),
2. ביקור חוויתי במקווה בנות תוך כדי הסבר מעורר השראה על כניסה לנשיות ונשיות יהודית בפרט.
3. עלייה לתורה במסגרת יום חול, בה ניתנת אפשרות לילדה לקרוא בעצמה בתורה. או לברך ולמנות מישהו אחר שיקרא במקומה, במידה ולא למדה את הקריאה.
4. עלייה לתורה חלקית בשבת, פורסים טלית מעל הילדה ביחד עם קרובות המשפחה, שרים, רוקדים וזורקים סוכריות, כל מי שרוצה לברך אותה מברך, ההורים, הרב והחברים. הילדה יכולה לברך בשקט בעזרת נשים והקריאה מוקדשת לה.
בריתות – בברית הזו לא רק אוכלים. הרב של בית אהבה ותפילה מגיע עם מוהל מיוחד במינו. הברית מלאה בשירה , דברים מעוררי השראה ושימחה. בריתות כאלו ספק אם ראיתם…
שמחתי להכיר ואשמח להיות בקשר,
לפרטים נוספים אפשר להתקשר אלי, מרים דרורי.
להתראות בשמחות…

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: